نصب ویندوز سرور ۲۰۱۶
مارس 19, 2019
دوربین
فروش دوربین مدار بسته درشهرک صنعتی صفادشت
آوریل 16, 2019

تعرفه‌ سازمان نظام صنفی رایانه‌ای سال ۱۳۹۸

تعرفه‌ سازمان نظام صنفی رایانه‌ای سال ۱۳۹۸

تعرفه‌ سازمان نظام صنفی رایانه‌ای سال ۱۳۹۸ : مطابق سال‌های گذشته خدمات نرم‌افزاری، مشاوره‌ای، خدمات فنی سخت‌افزار، خدمات فنی شبکه و مرکز داده Data Center، خدمات امنیت اطلاعات، آموزش‌های تخصصی حوزه IT و خدمات فضای مجازی در لیست تعرفه‌های خدمات ICT سال ۹۸ لحاظ شده‌است.

به گزارش نشریه الکترونیک ترند به گفته رئیس کمیسیون ساماندهی و نظم‌بخشی بازار سازمان نصر با همکاری کمیسیون اینترنت اشیاء IoT و کلان داده ها BigData و همین‌طور کارگروه فیبرنوری #FTTX زیرمجموعه کمیسیون شبکه نیز تعرفه‌هایی در نظر گرفته‌شده است که در آینده به‌صورت مفصل‌تر تدوین و تعرفه گذاری می‌شود. به‌محض اینکه نظرات کارشناسی انجام و نرخ نامه جدید آماده شود به اطلاع عموم رسانده خواهد شد.

وی همچنین اظهار کرد تمامی فعالان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات موظف به پیروی از این نرخ نامه هستند و در صورت بروز هرگونه تخلف از بندها و تعرفه‌های منتشرشده، موضوع در شوراهای انتظامی استانی قابل‌پیگیری است.

او با تاکید بر اینکه کمیسیون ساماندهی و نظم‌بخشی بازار از نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات اعضا و همکاران صنفی از سراسر کشور استقبال می‌کند، گفت: کمیسیون ساماندهی امسال قصد دارد نحوه محاسبه تعرفه‌های خدمات پایه انفورماتیک کشور را مورد بازبینی قرار دهد. مهم‌ترین تغییرات مربوط به تفکیک بخش‌های مختلف نرم‌افزار و زیرمجموعه‌های آن مانند بازی‌های رایانه‌ای، اتوماسیون اداری، نرم‌افزارهای تلفن همراه و غیره است.

تعرفه‌ سازمان نظام صنفی رایانه‌ای سال ۱۳۹۸

تعرفه‌ سازمان نظام صنفی رایانه‌ای سال ۱۳۹۸

در پیوست مصوبه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای در سال ۱۳۹۷ در خصوص انواع فعالیت‌ها و خدمات در حوزه‌ی انفورماتیک آمده است

ولی هنوز مصوبه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای سال ۱۳۹۸ منتشر نشده

در این فایل، خدمات نرم‌افزاری، مشاوره‌ای، خدمات فنی سخت‌افزار، خدمات فنی شبکه و مرکز داده Data Center، خدمات امنیت اطلاعات، آموزش‌های تخصصی حوزه فناوری اطلاعات و خدمات فضای مجازی در لیست تعرفه‌های خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات سال ۱۳۹۷ لحاظ شده‌اند.

جهت دانلود فایل PDF تعرفه‌های نظام صنفی کلیک بفرمایید.

تعرفه‌های مصوب سازمان نظام صنفی رایانه‌ای در سال ۱۳۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *