تلفن voip

فروش تلفن ویپ (VOIP)

VOIP یا Voice Over Internet Protocol را می توان به عنوان یک شیوه ارتباط تلفنی جدید در نظر داشت که به لطف گسترش شبکه های کامپیوتری امروزه بسیار رایج شده است. خرید VOIP امروزه توسط بسیاری از سازمان ها و شرکت ها برای ارتباط بهتر درون سازمانی و ارتباطات تلفنی جهانی انجام می شود و در ابتدای راه باید بدانیم که این سیستم بر خلاف تلفن های سنتی، از فناوری های دیجیتال برای ارتباط استفاده می کند. در نظر داشته باشید که صدا به صورت بسته ها از طریق اینترنت و یا شبکه داخلی ارسال می شود و کیفیت بسیار بالاتری را دارا می باشد.

با توجه به اطلاعات بیان شده، خرید VOIP برای شبکه های داخلی کامپیوتر و یا بر اساس اینترنت می تواند گزینه ای کاملا مناسب به شمار رود و در شبکه های کابلی و بی سیم می توانیم از بستر شبکه برای استفاده از ویپ استفاده داشته باشیم. با ما در ادامه همراه باشید تا بیشتر در خصوص خرید VOIP اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود.

تلفن ‏VoIP

VOIP چیست؟ چطور کار می کند؟

پیش از آن که بخواهیم در خصوص خرید VOIP اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم، بهتر است با این تکنولوژی آشنا شویم. در ابتدای کار هم گفتیم که صدا در بستر شبکه به صورت بسته های دیجیتال ارسال و دریافت می شود و سپس توسط تلفن VoIP دوباره به صدای قابل درک تبدیل می شود.

این تلفن بر اساس پروتکل TCP/IP کار کرده و بسته های اطلاعاتی IP را شامل می شود که یک هدر برای کنترل کردن ارتباط در آن قرار داده شده و یک payload نیز برای انجام مبادله مورد استفاده قرار می گیرد. حال که به VOIP بیشتر آشنا شدیم، در ادامه بیشتر با شما همراه هستیم تا در خصوص مزایای این سیستم نسبت به تلفن های قدیمی با شما اطلاعاتی را به اشتراک بگذاریم.

در صورتی که سوالی در خصوص VOIP داشته و یا قصد دارید در این مورد اطلاعات بیشتری به دست بیاورید می توانید با کارشناسان ما در رادین سیستم در ارتباط باشید و در خصوص خرید VOIP مشاوره دریافت کنید.

VOIP چه مزایایی نسبت به تلفن های معمولی دارد؟

 از مهم ترین مزایایی که باعث می شود کاربران بیشتری به خرید VOIP روی بیاورند، هزینه های بسیار مناسب تر این سری از تلفن ها می باشد.

در واقع شما در تلفن های قدیمی باید به اندازه مدت زمان اتصال، هزینه پرداخت کنید و این در حالی است که شما در سیستم VOIP تنها هزینه ای را پرداخت می کنید که مربوط به گفتگو بوده و هزینه ها تنها یک بار از شما اخذ می شود.

البته این به شرطی است که ارتباط شما در شبکه قطع نشود. از دیگر مزایایی که باعث می شود خرید VOIP بسیار مطلوب باشد. سرعت بالای انتقال اطلاعات به خصوص در شبکه های داخلی و یا ارتباطات بین المللی می باشد.

تصور کنید که شما می خواهید با کشوری دیگر صحبت کنید. در این صورت ارتباط شما ممکن است با تاخیر مواجه شود و این در حالی است که با خرید VOIP شما می توانید سرعت بسیار زیادی را داشته باشید.

از دیگر مزایای VOIP نسبت به تلفن های معمولی را می توان کیفیت بسیار بالاتر صدا عنوان نمود که این مسئله به لطف بستر شبکه امکان پذیر شده است. پس با وجود تمامی موارد بیان شده، می توانیم انتظار داشته باشیم که خرید VOIP یکی از بهترین گزینه های پیش روی سازمان ها، شرکت ها، تجار و تمامی کسانی است که در طول روز ارتباطات داخل سازمانی یا بین المللی بسیاری دارند.

در ادامه بیشتر در خصوص خرید VOIP، هزینه ها و شیوه راه اندازی با شما صحبت خواهیم داشت و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم که یقینا می تواند برای شما مفید واقع شود.

گوشی ویپ‏

فروش تلفن ‏VoIP

هنگام خرید تجهیزات VOIP به چه نکاتی توجه کنیم؟

فروش محصولات ویپ امروزه به صورت کاملا گسترده ای انجام می شود و به این منظور می توانید اطلاعات مربوط به فروش تجهیزات VOIP را از سایت رادین سیستم دریافت کنید. ما در این قسمت با شما همراه هستیم تا بیشتر در خصوص تجهیزات مورد نیاز در ارتباطات تحت شبکه را با شما در میان بگذاریم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود.

مرکز تلفن IP-PBX را می توان از مهم ترین تجهیزات مورد نیاز برای ارتباطات داخل سازمانی به واسطه VOIP دانست که در واقع به شما این امکان را می دهد تا بتوانید از خطوط کمتری استفاده کرده و در داخل سازمان عملا ارتباط رایگان داشته باشید.

این تجهیزات که به نام سانترال نیز شناخته می شوند در دو مدل نرم افزاری و سخت افزاری در بازار عرضه می گردند و در زمان تهیه محصولات مورد نیاز در ویپ باید حتما به نوع و کاربرد آن دقت داشته باشید.

ارتباط با کارشناسان رادین سیستم برای انتخاب بهترین محصولات گزینه ای است که در دسترس شما بوده و از هدر رفت منابع مالی سازمان شما تا حد بسیار زیادی جلوگیری به عمل می آورد.

از دیگر تجهیزات مورد نیاز شما، تجهیزات مربوط به FXO و FXS می باشد و در صورتی که خطوط شهری به خطوط VOIP شما متصل می شوند، باید مورد استفاده قرار گیرند چرا که باعث ایجاد امکان ارتباط میان خطوط شهری و خطوط VOIP شده و از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشند. پس در خرید VOIP باید حتما به این نکته توجه داشته باشید.

فروش تلفن ‏VoIP‏ ارزان

VOIP Gateway را می توان از دیگر موارد مورد نیاز دانست که برای صدا و فکس مورد استفاده قرار می گیرد و سیستم های آنالوگ را به شبکه های تحت IP متصل می کند. دستگاه های متنوعی در این حوزه تولید شده و از سوی مرکز فروش در بازار عرضه می شوند و از این روی بهتر است حتما با کارشناسان رادین سیستم در این خصوص مشورت داشته باشید و بر این اساس محصولات مورد نظر خود را خریداری کنید.

تلفن VOIP را می توان از دیگر تجهیزات بسیار با اهمیتی دانست که امروزه در بازار عرضه می شوند و شما می توانید از آن ها استفاده داشته باشی. این سری از گوشی ها مانند گوشی های تلفن معمولی هستند ولی امکان اتصال به شبکه را دارا می باشند و امکان اتصال آن ها به خطوط آنالوگ عملا وجود نخواهد داشت.

این سری از تلفن ها نیاز به برق دارند و به این منظور از آداپتورهای عرضه شده در بازار استفاده می شود. نباید از یاد برد که قیمت گوشی ویپ بر اساس نوع کارکردی که دارد مشخص شده و به شما اعلام می شود. امروزه فروش تلفن VOIP ارزان با قیمتی بسیار مناسب انجام شده و در دسترس شما خواهد بود. به این منظور می توانید با رادین سیستم در ارتباط باشید.

سوئیچ PoE را می توان به عنوان آخرین تجهیزات سخت افزاری دانست که در دسته بندی تجهیزات VOIP شناخته شده و برای خرید VOIP می توانید این محصول را خریداری و استفاده کنید. این سری از سوئیچ ها به عنوان آی پی فون شناخته می شوند.

فروش تجهیزات ویپ، تلفن آی پی، تلفن ویپ، گیت وی ویپ، آی پی فون، گیت وی آی پی، سانترال ویپو… با قیمت ارزان در رادین سیستم تلفن تماس: ۰۲۱-۴۵۸۸۵

فروش تلفن ‏VoIP‏ ارزان

خرید VOIP چطور انجام می شود؟

در صورتی که نیاز به خرید VOIP را احساس می کنید، بهتر است با شرکت فعال در این حوزه در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

تجهیزات مورد نیاز شما در بازار در مدل های متنوعی تولید و عرضه می شود و در کنار آن شما باید با دقت بسیار زیادی نسبت به استفاده از این وسایل اقدام کنید. رادین سیستم در این حوزه می تواند با شما همکاری داشته و در کوتاه ترین زمان شما قادر به خرید VOIP خواهید بود.

تماس فوری به بالای صفحه بردن