دوربین
فروش دوربین مدار بسته درشهرک صنعتی صفادشت
آوریل 16, 2019
دوربین وای فای
دوربین مدار بسته در شهرک ناز
آوریل 20, 2019

فروش دوربین مدار بسته درشهرک صنعتی پرند

دوربین

فروش دوربین مدار بسته درشهرک صنعتی پرند

 

فروش دوربین مدار بسته درشهرک صنعتی پرند ،شهرک صنعتی پرند به عنوان یکی از بزرگترین شهرک‌های استان تهران دارای ۲ فاز متفاوت از یکدیگر است

بلوار خلیج‌فارس فاز یک شهرک صنعتی پرند را که از سوی شرکت خدماتی اداره می‌شود، از فاز ۲ شهرک صنعتی پرند که دولتی است جدا کرده است .

معرفی شهرک صنعتی پرند

نام شهرک

وسعت(هکتار)

شماره مصوبه

تاریخ

پرند

۳۵۸

۴۳۶۳۳/ت۲۵۶۳۳ه

۱۳۸۱/۹/۵

متراژ زمین واگذار شده (هکتار)

تعداد قرارداد منعقده

تعداد واحد به بهره برداری رسیده

اشتغال ایجاد شده

۲۵۳٫۶۴

۴۵۵

۳۱۳

۱۰۲۹۱

وضعیت تاسیسات زیر بنایی و ساختمانهای خدماتی

آب

میزان مورد نیاز در فاز عملیاتی ۸۰ لیتر بر ثانیه می باشد که ۳۷ لیتر بر ثانیه آن تامین شده است.

برق

میزان مورد نیاز در فاز عملیاتی ۹۰مگاوات می باشد که ۱۶مگاوات آن تامین شده است.

گاز

دارد

تلفن

دارد

فیبرنوری

دارد

مسجد

دارد

مجتمع تجاری

در حال ساخت

درمانگاه

دارد

آتش نشانی

دارد

باسکول

در حال ساخت

بانک

دارد

بازارچه

دارد

وضعیت پروژه های محیط زیست

تصفیه خانه

دارد

شبکه فاضلاب

دارد

استفاده مجدد از پساب

ندارد

مجموع درخت ها و درختچه ها

۱۲۸۹۲۵ اصله

مساحت فضای سبز

۶۷٫۸۰۰ هکتار

محل مشخص برای دفع پسماندها جامد

ندارد

آدرس: محور تهران-رباط کریم، ۱۰کیلومتر بعد از شهر رباط کریم باند جنوبی جاده (کیلومتر ۳۵ اتوبان تهران-ساوه)

مختصات جغرافیایی: ۳۵درجه و ۲۶ دقیقه و ۵۸ ثانیه شمالی و ۵۰ درجه و ۵۹ دقیقه ۴۶ ثانیه شرقی

فروش دوربین مدار بسته درشهرک صنعتی پرند,  دوربین مدار بسته در پرند ,  خریددوربین مدار بسته در پرند, دوربین مدار بسته درشهرک صنعتی پرند, شهرک صنعتی پرند

فروش دوربین مدار بسته درشهرک صنعتی پرند

فروش دوربین مدار بسته درشهرک صنعتی پرند

معرفی شهر پرند :

پرند، شهری تازه تأسیس در شهرستان رباط کریم، استان تهران است که در زمان ریاست جمهوری دکتر محمود احمدی نژاد با عنوان مسکن مهر گسترش یافت و باعث رشد جمعیتی و رفاهی این شهر شد، شهر پرند ۶ فاز دارد. فازهای ۰ و ۱ اکثرا شخصی ساز و همواره گرانقیمت تر از سایر فازهای مسکونی پرند است. میدان استقلال مرکز شهر پرند است و مرکز خرید و پاساژها و بازار اصلی هم در میدان استقلال واقع شده که در فاز ۲ پرند قرار دارند. مرکز خرید بزرگ و شیک های-سی هم در میدان چمران واقع در فاز ۳ پرند قرار دارد.

این شهر در ۳۰ کیلومتری جنوب‌غربی تهران و در مسیر آزادراه تهران ـ ساوه واقع شده‌است.

احداث نیروگاه پرند در سال ۱۳۸۳ توسط شرکت مپنا شروع شد و آخرین واحد آن در سال ۱۳۸۵ سنکرون گردید. این شهر دارای خط مستقل راه آهن بوده و روزانه ۱۴ قطار شهری تا ایستگاه راه آهن تهران تردد می نماید. متروی شهر پرند هم به زودی افتتاح خواهد شد.

جمعیت شهر پرند در سرشماری سال ۱۳۹۵ برابر با ۹۷٬۴۶۴ نفر (۳۱٬۶۹۳ خانوار) می‌باشد که از این تعداد ۴۸٬۹۷۷ نفر مرد و ۴۸٬۴۸۷ نفر زن می‌باشند.

این شهر در سال ۱۳۹۰ دارای ۲۸٬۷۳۳ نفر جمعیت (۸۱۰۷ خانوار) بوده‌است، که از این تعداد شامل ۱۴٬۹۹۳ نفر مرد و ۱۳٬۷۴۰ نفر زن می‌شده‌است. جمعیت شهر پرند در سال ۱۳۸۵، ۵٬۷۹۱ نفر (۱٬۶۰۳ خانوار) بوده‌است. شهر جدید پرند در سرشماری سال ۱۳۹۵ جمعیتی بالغ بر ۹۷٬۴۶۴ نفر را شامل شده و بیشترین رشد جمعیتی در بین شهرهای ایران را داشته‌است.

بررسی کیفیت زندگی در شهر پرند| واقعیت ماجرا چیست؟

در شهر پرند هرچه بیشتر به سمت فازهای مسکن مهر حرکت کنیم، امکانات و خدمات شهری کم‌‌رنگ‌تر می‌شوند و در این بخش‌ها گلایه اهالی از کمبود امکانات بیشتر است. بنابراین برای اجاره آپارتمان در پرند و سکونت در این شهر در صورت داشتن بودجه کافی فازهای ۰ تا ۳ توصیه می‌شوند.
اخباری که از شهر پرند به گوش می‌رسد عموما ناخوش است. درگیری‌ها و معضلات مسکن مهر، کمبود امکانات، آسیب‌های اجتماعی و محرومیت آن چیزی است که از پرند می‌شنویم، اما واقعیت این است که در طی چند سالی که از تاسیس این شهر می‌گذرد پیشرفت قابل توجهی داشته و روز به روز به امکانات آن افزوده می‌شود.
اگر قصد اجاره آپارتمان در پرند را دارید، فراموش نکنید قرار گرفتن در مسیر مهمترین آزادراه‌های کشور از جمله آزادراه تهران-ساوه و تهران-قم و همچنین همجواری با مجموعه فرودگاه بین‌المللی امام خمینی، وجود شهرک صنعتی در جنوب شهر پرند و وجود دانشگاه آزاد و پیام نور از موقعیت ویژه‌ای به پرند داده است. همین موقعیت باعث شده که آینده‌ای روشن برای این شهر تصور شود. تبدیل‌شدن به پایتخت اداری، احداث خط مترو، طرح‌های ایجاد دریاچه مصنوعی، دیسنی‌لند، منو ریل، باغ ریل، سینمای روباز و روبسته و ایده‌ها و رویاپردازی‌های متعدد دیگر.
فروش دوربین مدار بسته درشهرک صنعتی پرند , فروش دوربین مدار بسته , دوربین مدار بسته پرند
در شهر پرند هرچه بیشتر به سمت فازهای مسکن مهر حرکت کنیم، امکانات و خدمات شهری کم‌‌رنگ‌تر می‌شوند و در این بخش‌ها گلایه اهالی از کمبود امکانات بیشتر است. بنابراین برای اجاره آپارتمان در پرند و سکونت در این شهر در صورت داشتن بودجه کافی فازهای ۰ تا ۳ توصیه می‌شوند.
البته بوستان بزرگ مشاهیر در بین فاز ۳ و ۴ در حال احداث است که ۴۵ درصد آن ساخته شده است. این بوستان به مکانی برای برای تفریح و گذاران اوقات فراغت اهالی تبدیل خواهد شد. فضاهای مختلف رفاهی، تفریحی و فرهنگی مانند سالن آمفی تائتر ۳ هزار متر مربعی، نگارخانه، پیست دوچرخه‌سواری، مجسمه‌های مختلف، رمپ ویژه معلولان و نابینایان و … از جمله امکانات این بوستان است.
فروش دوربین مدار بسته درشهرک صنعتی پرند

فروش دوربین مدار بسته درشهرک صنعتی پرند

در پرند پنج کلانتری، چهار واحد درمانی، ۱۰ مسجد و ۸۴ فضای سبز احداث شده است. پرند حدودا ۴۰ مدرسه دارد و از لحاظ آموزشی کمبودی در این شهر حس نمی‌شود. همچنین قرار است یک پردیس سینمایی و یک ورزشگاه بزرگ به وسعت ۵ هزار متر مربع در این شهر احداث شود. به طور کلی می‌توان گفت تاسیسات زیربنایی مورد نیاز جهت احداث پروژه‌های بزرگ شهری مثل مجتمع‌های تجاری، ‌خدماتی، رفاهی، ورزشی و درمانی در این شهر ایجاد گشته است.
از معایب اجاره آپارتمان در پرند امکانات و خدمات اورژانسی و امدادی ضعیف است. از دیگر امکانات پرند باید به احداث بزرگترین مرکز تفریحی-اقامتی خاورمیانه به نام سرزمین ایرانیان در جنوب شهر اشاره کرد که ۲۰ هکتار وسعت دارد. پیست اتومبیلرانی، پیست موتور،  ساختمان مرکزی، شهربازی کودکان، پینت‌بال، زمین گلف، رستوران، سینما، دریاچه مصنوعی، شهرک ویلایی مسکونی، و … از دیگر امکانات این مجموعه است.
حمل و نقل و دسترسی در پرند:
آزادراه تهران-ساوه، آزادراه تهران-قم، راه آهن تهران-جنوب راه‌های دسترسی به این شهر محسوب می‌شود. مترو پرند هم در حال احداث است و در ادامه خط یک متروی تهران از ایستگاه شاهد آغاز و در امتداد آزادراه تهران-قم و فرودگاه امام خمینی به شهر پرند منتهی می شود.
روزانه ۱۱ قطار رفت و برگشت از تهران به پرند حرکت می‌کند. از پرند به تهران و بالعکس هم ون وجود دارد و هم در بعضی جاها ایستگاه تاکسی مستقیم. خطوط تاکسی و اتوبوس از مبدا پرند به مقصد متروی صادقیه و تاکسی ون و اتوبوس از مبدا پرند به متروی شاهد در حرکت هستند. فاصله پرند از شهرهای هم‌جوارش چون تهران، شهریار، کرج، ساوه و قم به ترتیب ۳۵، ۲۰، ۴۰، ۷۵ و ۱۱۰ کیلومتر است.

نرخ اجاره آپارتمان در پرند

برای اجاره آپارتمان در پرند می‌توانید آگهی‌های بخش املاک سایت دیوار را بررسی کنید. برای آپارتمان ۸۰ متری دوخوابه ساخت ۹۶ مسکن مهر در فاز ۵، ۱۴ میلیون تومان ودیعه و ۱۸۰ هزار تومان اجاره‌بها تعیین شده است. در فاز ۶، ۸۷ متری ساخت ۹۶، ۱۰ میلیون تومان ودیعه و ۳۰۰ هزار تومان اجاره‌بها لازم دارد. اما برای اجاره شخصی‌سازهای بالای ۱۰۰ متر بودجه بیشتری لازم است.
برای ۱۰۵ متر آپارتمان شیک، ۲ ساله و با تمامی امکانات در فاز صفر، با ۵۰ میلیون تومان ودیعه و ۴۵۰ هزار تومان اجاره‌بها درخواست شده‌ است. اگر قصد سکونت در واحدهای مسکن مهر را دارید پیش از انتخاب در بررسی تاسیسات آپارتمان دقت بیشتری به خرج بدهید چون برخی از ساکنین مسکن مهر بارها از کیفیت تاسیسات این آپارتمان‌ها ابراز نارضایتی کرده‌اند.
در این زمینه می‌توانید مطلب «قلق‌های بررسی جزئیات مهم در تأسیسات ساختمان» را در بلاگ دیوار را مطالعه نمایید.

فروش دوربین مدار بسته در پرند

 

سیستم امنیتی دوربین مداربسته برای هر کسب و کار و سازمانی ضروری است. انواع مختلفی از دوربین مداربسته در بازار وجود دارد. باید بر اساس مکان و کاربری، نوع مناسبی از دوربین مداربسته را انتخاب و خریداری کرد. دوربین های مداربسته ویژگی ها، انواع و تنظیمات متفاوتی دارند. از این رو انتخاب نوع متناسب با کاربری موردنظر بسیار مهم است. در این مطلب انواع دوربین مداربسته و کارکرد آن ها بیان می شود.

فروش دوربین مدار بسته درشهرک صنعتی پرند

انواع دوربین مدار بسته:

فروش دوربین مداربسته دام در پرند:

فروش دوربین مدار بسته درشهرک صنعتی پرند

فروش دوربین مدار بسته درشهرک صنعتی پرند

انواع دوربین مداربسته

فروش دوربین های مداربسته دام یا گنبدی، بیشترین استفاده را در نظارت و امنیت فضاهای بسته دارد. نام این دوربین ها از شکل نیم دایره ی پایه ای که دوربین روی آن قرار می گیرد، گرفته شده است. این نوع پایه ها و شکل ظاهری برای جلب توجه کمتر دوربین استفاده می شوند.

البته این پوشش ها دوربین را مخفی نمی کنند. پایه های نیم دایره ای شکل، زاویه دید دوربین را مخفی می کنند؛ از این رو سارقان نمی توانند زاویه مناسب برای دور ماندن از دید دوربین را تشخیص دهند.

اکثر این دوربین‌ ها لنزهایی wide با فاصله کانونی کوچک (۳،۶ یا ۴ میلیمتر) دارند. قسمت هایی از دوربین مداربسته که امکان چرخش، گردش و زوم سریع را فراهم می کند، “اسپید دام” نامیده می شوند.

دوربین های مداربسته دام امکان حرکت دوربین را برای اپراتور فراهم می کنند. برخی از این دوربین ها نیز قابلیت زوم و چرخش خودکار را در فواصل زمانی معین دارند. این دوربین ها می توانند فضایی گسترده را تحت پوشش قرار دهند و حتی در نور کم نیز کار می کنند.

فروش دوربین مداربسته بولت در پرند:

فروش دوربین مدار بسته درشهرک صنعتی پرند

فروش دوربین مدار بسته درشهرک صنعتی پرند

انواع دوربین مداربسته

دوربین های مدار بسته بولت دارای شکلی استوانه ای و مخروطی هستند که شکلی مشابه با گلوله تفنگ دارند. این دوربین ها اغلب برای دیدن فواصل طولانی استفاده می شوند. این دوربین ها معمولا تنظیمات گردش، چرخش و زوم را ندارند و برای ضبط تصاویر از یک مکان ثابت و منطقه خاص کاربرد دارند.

دوربین مداربسته بولت قابلیت نصب بر روی دیوار و سقف را دارند و هم برای مکان بسته و هم برای فضای باز استفاده می شوند. دوربین های مداربسته بولت اگر در پوششی محافظ قرار بگیرند، ضد آب می شوند. این پوشش، دوربین را از گردوغبار، بارش برف و باران، تگرگ و دیگر عناصر تخریب کننده دور نگه می دارند.

این نوع از دوربین‌ ها قابلیت دید در شب (بااستفاده از مادون قرمز) دارند و می‌توانند در شرایط نوری بسیار تاریک به راحتی تصویربرداری کنند.

فروش دوربین مداربسته   C-Mount درشهرک صنعتی پرند

فروش دوربین مدار بسته درشهرک صنعتی پرند

فروش دوربین مدار بسته درشهرک صنعتی پرند

انواع دوربین مداربسته

دوربین مداربسته C-Mount امکان تعویض و جابجایی لنز را دارد. این قابلیت باعث می شود که این دوربین ها کاربری های متفاوتی داشته باشند. لنزهای استاندارد دوربین مداربسته می توانند فاصله ۳۵ تا ۴۰ فوتی را پوشش دهند. دوربین های مداربسته C-Mount امکان استفاده از لنزهای خاص را دارند که امکان پوشش دهی مسافت های بیشتر از ۴۰ فوت را نیز فراهم می کند.

 

 

فروش دوربین مداربسته روز وشب درشهرک صنعتی پرند

فروش دوربین مدار بسته درشهرک صنعتی پرند

فروش دوربین مدار بسته درشهرک صنعتی پرند

انواع دوربین مداربسته

این نوع از دوربین ها در محیط های معمولی و همچنین کم نور، کارکرد بهتری دارند. این دوربین ها از نور مادون قرمز استفاده نمی کنند ولی در شرایط مختلف نور و تاریکی تصاویر با کیفیتی ضبط می کنند. دوربین های روز و شب برای نظارت بر امنیت فضاهای باز مناسب هستند. در مکان هایی که دوربین های مادون قرمز عملکرد مطلوب نداشته باشند، دوربین های روز و شب مورد استفاده قرار می گیرند. این دوربین ها در مقابل تابش مستقیم نور خورشید مقاوم اند و به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته کاربرد دارند.

فروشگاه دوربین مداربسته در پرند,  خرید دوربین مداربسته در شهرک صنعتی پرند , شهرک صنعتی پرند

 

فروش دوربین مداربسته دید در شب یا فرو سرخ در پرند:

فروش دوربین مدار بسته درشهرک صنعتی پرند

فروش دوربین مدار بسته درشهرک صنعتی پرند

انواع دوربین مداربسته

دوربین های دید در شب از LED مادون قرمز استفاده می کنند و مناسب فضاهای باز و کم نور هستند. با به کارگیری دوربین‌ های دید در شب می‌ توان در تاریکی شب، یک شخص را از فاصله ۱۸۳ متری مشاهده کرد. تکنولوژی به کار رفته در این دوربین ها به دو روش عمل می‌کنند.

۱ – آشکارسازی تصویر: در قسمت پایینی طیف نوری مادون قرمز نور کمی وجود دارد که جمع شده و طوری تقویت می‌ شود که ما بتوانیم آن را مشاهده کنیم.

۲ – تصویربرداری حرارتی: در این حالت طیف نوری مادون قرمز در قسمت بالایی جمع‌آوری شده و طیف به صورت نور منعکس نشده بلکه به صورت گرما منتشر می‌ شود. اجسام گرم این نور را به اجسام سردتر مثل میز یا یک ساختمان متصاعد می‌ کنند.

فروش دوربین مداربسته شبکه ای ip  در شهرک صنعتی پرند:

این دوربین ها نوع بی سیم و با سیم دارند. نوع اینترنتی آن ها تصاویر را از طریق اینترنت و پهنای باند منتقل می کنند.

نصب دوربین های IP آسان تر از دوربین های آنالوگ است، زیرا نیاز به کابل کشی جداگانه وتقویت منبع تغذیه ندارند و تصاویر را در مسافت های طولانی منتقل می کنند.

فروش دوربین مداربسته بی سیم در پرند :

انواع دوربین مداربسته

انواع دوربین مداربسته

همه دوربین های بی سیم از تکنولوژی IP استفاده نمی کنند. این نوع از دوربین ها می توانند از تکنولوژی های بی سیم و جایگزین دیگر نیز استفاده کنند. صرف نظر از نوع انتقال تصاویر، مزیت اصلی این دوربین ها انعطاف پذیری در نصب است.

فروش دوربین مداربسته hd با کیفیت  در شهرک صنعتی پرند:

فروش دوربین مدار بسته درشهرک صنعتی پرند

فروش دوربین مدار بسته درشهرک صنعتی پرند

انواع دوربین مداربسته

این دوربین ها برای مکان های حساس مثل بانک ها مناسب هستند. این دوربین ها امکان زوم کردن روی تصاویر با وضوح بسیار بالا را دارند.

فروش دوربین مداربسته گردان یا ptz در شهرک صنعتی پرند :

فروش دوربین مدار بسته درشهرک صنعتی پرند

فروش دوربین مدار بسته درشهرک صنعتی پرند

انواع دوربین مداربسته

این دوربین ها مشابه دوربین های اسپید دام هستند و دارای قابلیت گردش در جهات مختلف و (معمولا) زوم کردن در یک زاویه خاص هستند.

همچنین این دوربین ها دارای یک بدنه دام شکل و یک پایه با توجه به شرایط نصب نیز هستند. یکی از قابلیت های مهم دوربین های مداربسته گردان امکان تعریف کردن تعداد مشخصی preset برای دوربین است. این پریست ها به شما امکان می دهد دوربین را طوری تنظیم کنید که به صورت برنامه پذیر و زمان بندی شده، محل هایی مشخص را به شما نشان دهند.

علاوه بر انواع دوربین مداربسته که در مطلب بالا اشاره شد، تقسیم بندی های دیگری نیز بر اساس نوع کاربری وجود دارد. معمولترین نوع دوربین مداربسته، دوربین مدار بسته ahd می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *