خدمات پسیو شبکه کامپیوتری
فوریه 1, 2019
voip سرویس
voip چیست؟
فوریه 15, 2019

فروش دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته نظارتی

دوربین مدار بسته نظارتی

فروش دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته تحت شبکه

 

خرید-دوربین-مداربسته,,خرید دوربین مداربسته

اگر قصد خرید دوربین مداربسته را دارید خواندن این مطلب می تواند کمک بزرگی برای شما باشد :

۱ – با خرید دوربین مداربسته دزد را نمی گیرد!

قبل از هر چیز باید بدانید که دوربین مداربسته یک سیستم حفاظتی منفعل است. این یعنی نمی توانید از آن به عنوان ابزار برخورد استفاده کنید. اگر سارق وارد محل شما شد دوربین مداربسته به خودی خود نمی تواند هیچ کاری برای متوقف کردن او انجام دهد. دوربین مداربسته معمولا قبل (به صورت پیشگیری از وقوع جرم) و بعد از وقوع جرم (در صورت استفاده از تصاویر برای شناسایی مجرم) به کمک شما می آید، اما در طول وقوع جرم هیچ کارایی ندارد.
در صورتی که به دنبال یک ابزار متوقف کننده هستید بهتر است از دزدگیر استفاده کنید. البته معمولا استفاده از ترکیبی از دوربین و دزدگیر بهترین تاثیر را در کاهش و توقف جرم دارد.

۲ – در خرید دوربین مدار بسته خسیس نباشید!

اگر واقعا می خواهید دوربین مداربسته نصب کنید سعی کنید در انتخاب و نصب آن خسیس نباشید. توجه داشته باشید که دوربین مداربسته یک ابزار امنیتی است. اگر سیستم مداربسته موثری نصب نکنید تقریبا با نصب نکردن آن تفاوتی ندارد. در انتخاب نوع دوربین و مجری آن دقت کنید و سعی کنید پیش از نصب دقیقا نیاز خود را برای نصاب توضیح دهید تا بهترین سیستم مداربسته را نصب کند. تلاش نکنید دوربین های را بیش از حد کم کنید. در صورتی که پوشش بخشی از محوطه را از دست بدهید ممکن است تمام سیستم مداربسته شما بی اثر شود.

۳ – پیش از خرید دوربین مدار بسته به روشهای دیگر هم فکر کنید

قبل از خرید دوربین مداربسته به روشهای دیگر هم فکر کنید. گاهی مشکل در ساختمان یا محیط کار شما با تعامل حل می شود. در صورتی که روشی کم هزینه تر پیدا کردید، سعی کنید با آن شروع کنید. در برخی موارد مشتری با یک مشاوره ساده می فهمد که از اول هم نیازی به نصب دوربین مداربسته نداشته. به یاد داشته باشید که تقریبا هیچ کس دوربین مداربسته دسته دوم نمی خرد!

۴ – آیا نصب دوربین مداربسته میتواند برای من دردسر قانونی ایجاد کند؟

اگر دوربین مداربسته را به صورت مخفی نصب نکرده باشید احتمال این موضوع خیلی کم است. مراجع قانونی معمولا نگاه بسیار مثبتی در مورد سیستم های مداربسته دارند. البته در صورتی که در یک محیط مشاع مثل پارکینگ ساختمان اقدام به نصب دوربین کرده باشید باید رضایت اکثریت اعضای ساختمان را داشته باشید، اما در صورت عدم رضایت هم نهایتا این موضوع منجر به باز کردن سیستم می شود و پیگیری قضایی برای شما ایجاد نمی کند. در طول فعالیت طولانی در بازار دوربین مداربسته به خیلی خیلی ندرت مشتریانی داشتیم که به خاطر نصب دوربین مداربسته دچار مشکل شده باشند.

۵ – دوربین مداربسته به نگهداری نیاز دارد!

قبل از نصب دوربین مداربسته به یاد داشته باشید که سیستم مداربسته گرچه کم، اما به مراقبت نیاز دارد. باید سعی کنید حداقل به صورت هفتگی سیستم را چک کنید و از درست کار کردن آن اطمینان حاصل کنید. مراقبت هفتگی از سیستم دوربین مدار بسته می تواند هزینه های نگهداری شما را نیز کاهش دهد.

 

تفاوت-دوربین-مداربسته-HD-و-FULL-HD,,
سیستم های فروش دوربین مدار بسته HD و مگاپیکسلی موضوع بحث بر انگیزی در حوزه صنایع امنیتی محسوب می شوند کیفیت تصویر HD ،FULL HD ،ULTRA HD ،۴Kو …هر کدام داری ویژگی های خاص خود هستند. در این مقاله قصد داریم تا شما را به طور کامل با این مبحث آشنا کنیم.
کیفیت پخش در سیستم های تصویری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. کیفیت تصویر HD و FULL HD از جمله اصطلاحات رایج تری هستند که حتما به گوشتان خورده است در این مقاله قصد داریم به تفاوت های میان دوربین مداربسته HD و دوربین مدار بسته Full HD بپردازیم.

| فروش دوربین مدار بسته | دوربین مدار بسته در کرج | نصب دوربین مدار بسته در کرج | دوربین مدار بسته در رباط کریم | دوربین مدار بسته در تهران | دوربین مدار بسته در جاده مخصوص

فرمت پخش HD در دوربین مدار بسته

High Defenition که به اختصار HD خوانده می شود از لحاظ لغوی به معنای کیفیت بالا می باشد. فروش دوربین های مدار بسته در انواع و کارایی های مختلفی تولید می شوند و بنابراین هر کدام ارائه کننده کیفیت تصویر و یا رزولوشن متفاوتی هستند. HD در واقع بیان کننده رزولوشن ۷۲۰*۱۲۸۰ پیکسل است.

به رزولوشن HD اصطلاحا رزولوشن ۷۲۰ نیز گفته می شود. پس منظور از کیفیت HD همان رزولوشن ۷۲۰P در دوربین مدار بسته است و دوربینی که دارای این رزولوشن است را نیز اصطلاحا دوربین ۷۲۰ یا HD نیز می نامند. در مقیاس مگاپیکسلی این رزولوشن تقریبا برابر با ۱ مگاپیکسل در نظر گرفته می شود. اعداد ۷۲۰ و ۱۰۸۰ معرف رزولوشن های افقی هستند. در نتیجه، دوربین های HD با رزولوشن ۷۲۰p می توانند تصاویری با کیفیت ۱۲۸۰×۷۲۰ پیکسل ارائه کنند.
از لحاظ کارایی، کیفیت HD، کیفیت قابل قبولی در دوربین های مداربسته محسوب می شود. در این دوربین ها امکان زوم کردن و مشاهده جزئیات سوژه ها به صورت جزئی امکان پذیر است.

قبلا گفتیم هر چه کیفیت تصاویر کمتر باشد حجم کمتری از فضای ذخیره سازی اشغال شده و پهنای باند کمتری نیز اشغال می شود. تصاویر گرفته شده توسط دوربین های HD به نسبت دارای حجم کمتری هستند، پس در نتیجه پهنای باند و فضای ذخیره سازی به مراتب کمتری را نسبت به دوربین های با رزولوشن های بالاتر اشغال می کنند. این یکی از دلایلی است که استفاده از آنها رایج تر است.

فرمت های HD در اسکن های مختلف دوربین مدار بسته :

۷۲۰p ( 720×۱۲۸۰ – ۷۲۰ lines, progressive scanned 
۱۰۸۰i (1080×۱۹۲۰ – ۱,۰۸۰ lines, interlaced scanned 
۱۰۸۰i (1080×۱۹۲۰ – ۱,۰۸۰ lines, progressive scanned 

لازم به ذکر است که تعداد خطوط/پیکسل ها و نوع اسکن مهم است چرا که هر چه تعداد این خطوط/پیکسل ها بیشتر باشد تصویر با کیفیت تری خواهیم داشت. نوع اسکن ذکر شده نیز در واقع بیانگر تکنولوژی بکار رفته در چیپ تصویر است.

تفاوت در فروش دوربین مدار بسته در فرمت HD و Megapixel

در حوزه مگاپیکسل می توان هر دوربین مداربسته ای را که دارای رزولوشنی بیش از یک میلیون پیکسل است، یک دوربین مگاپیکسل محسوب می کرد. با این حال فرمت HD نیز با کمی اختلاف می تواند زیر مجموعه ای از مگاپیکسل باشد. در بازار سیستم های نظارت تصویری و مداربسته کمترین رزولوشن در محدوده مگاپیکسل، رزولوشن ۱٫۳ مگاپیکسل است که مقدار آن برابر با ۱۲۸۰×۱۰۲۴ پیکسل (یا ۱٫۳ میلیون پیکسل) می باشد. با پیشرفت تکنولوژی در حال حاضر نیز شاهد دوربین هایی با رزولوشن ۱۰ مگاپیکسل در بازار هستیم. با توجه به توضیحات گفته شده از لحاظ فنی دوربین مداربسته با کیفیت HD، جزء دوربین های مگاپیکسلی محسوب نمی گردد اما از لحاظ عرفی آن را جزو همین دسته می شناسند.

دوربین مدار بسته درشهرک صنعتی | دوربین مدار بسته درشهرک صنعتی پرند | دوربین مدار بسته درشهرک صنعتی صفادشت | دوربین مدار بسته در سیمین دشت | دوربین مدار بسته در شهرک ناز

مزیت مهم دوربین مدار بسته

 

یکی از مزایای مهم دوربین مدار بسته HD این است که به راحتی می توان آن را جایگزین دوربین های آنالوگ قدیمی و تیوی لاینی نمود. زیرا این دوربین ها با سیستم های NTSC یا PAL کاملا سازگار بوده و برای ارتقا سیستم خود دیگر نیازی به هزینه های اضافی برای کابل کشی جدید نخواهید داشت.

دوربین مدار بسته Full HD

با پیشرفت تکنولوژی تولیدکنندگان دوربین های Full HD را روانه بازار کردند. فرمت Full HD برابر با ۱۰۸۰x۱۹۲۰ پیکسل می باشد که در محدوده مگاپیکسلی نیز معادل با ۲ مگاپیکسل است. طبیعتا دوربین مدار بسته Full HD دارای کیفیت تصویر بالاتری نسبت به دوربین HD بوده و در نتیجه میزان بیشتری از فضای ذخیره سازی و پهنای باند را مصرف می کند. اما یک مزیتی که دوربین های FULL HD دارند این است که با توجه به کیفیت تصویر بالاتر آن ها امکان مشاهده جزئیات بیشتری از تصویر امکان پذیر خواهد بود.
تفاوت دوربین مداربسته HD و Full Hکیفیت تصویر دوربین مداربسته
مهم ترین تفاوت میان دوربین های HD و FULL HD وضوح تصویر یا همان رزولوشنی است که در تصاویر آنها نمایان می شود. بالطبع کیفیت تصویر دوربین هایی با رزولوشن ۱۰۸۰ بسیار بهتر از دوربین های ۷۲۰ است، به همین دلیل توصیه می شود برای مکان هایی که مسائل امنیتی و نظارت تصویری در آنها از حساسیت بالایی برخوردارند و مشاهده جزئیات تصویر نیز با اهمیت است از دوربین های FULL HD استفاده شود.

پهنای باند و فضای ذخیره سازی  دوربین های مداربسته

همانطور که گفتیم در دوربین های مداربسته   هر چه کیفیت تصاویر بالاتر باشد حجم آنها نیز بیشتر می شود در نتیجه برای انتقال آلنها به پهنای باند بیشتری نیاز خواهید داشت. همچنین برای ذخیره کردن آنها نیز نیاز به فضای ذخیره سازی بیشتری می باشد. در نتیجه دوربین هایی با رزولوشن ۱۰۸۰ یا FULL HD نیازمند پهنای باند و فضای ذخیره سازی بیشتری هستند.

قیمت فروش دوربین مدار بسته

قیمت نیز یکی دیگر از تفاوت های موجود میان دوربین های HD و FULL HD است. قاعدتا هزینه ای که باید برای خرید دوربین های ۱۰۸۰ پرداخت کنید بسیار بیشتر از دوربین های ۷۲۰ است به همین دلیل شاید دوربین های ۷۲۰ از محبوبیت بیشتری برخوردار باشند. علاوه بر این پروژه های مداربسته ای که در آن از دوربین های ۱۰۸۰ استفاده می شود نیازمند NVR های قوی تری نیز هستند که باز هم باعث افزایش هزینه ها می شود. همچنین برای مشاهده بهتر تصاویر FULL HD باید از مانیتورهایی با قابلیت پخش مناسب استفاده کرد تا تصاویر را با همان رزولوشنی که ثبت می شوند پخش کنند. به همین دلیل به صورت کلی هزینه سیستم های مداربسته ای با کیفیت FULL HD بالاتر است و شاید کمتر مورد توجه مشتریان قرار گیرد.

فروشگاه رادین سیستم ، فروش دوربین مداربسته ،تلفن تحت شبکه ،سانترال تحت شبکه ،سیستم تلفنی voip، تجهیزات شبکه های کامپیوتری و نصب و پیکربندی تجهیزات شبکه

 

“شرکت رادین سیستم” به عنوان یک شرکت مادر و الگو در زمینه واردات و فروش دوربین مدار بسته و تجهیزات وابسته، فعالیت خود را از آذرماه سال ۱۳۸۸ آغاز نمود.

دوربین مدار بسته تحت شبکه | دوربین مدار بسته در شهر قدس | نصب دوربین مدار بسته در شهر قدس |

رادین کالا فروشگاه اینترنتی فروش دوربین مداربسته ، با گستره‌ای از محصولات دوربین مداربسته و تجهیزات مربوط به دوربین مداربسته ، تجهیزات شبکه آماده خدمات رسانی به شما کاربران عزیز می باشد. در این فروشگاه شما به راحتی میتوانید دوربین مداربسته تحت شبکه و محصولات شبکه های کامپیوتری خود را انتخاب کنید با جستجو در سایت و براساس گروه های دوربین مداربسته آنالوگ ، دوربین مداربسته تحت شبکه ، دوربین مداربسته توربو ، دوربین مداربسته AHD و … از برندهای سرشناس جهانی همچون دوربین مداربسته هایک ویژن ، دوربین مداربسته نگرون و ..

دوربین مداربسته تحت شبکه, دوربین مدار بسته در شهر قدس, نصب دوربین مدار بسته در شهر قدس ,دوربین مدار بسته در کرج, 

, دوربین مدار بسته درشهرک صنعتی, دوربین مدار بسته درشهرک صنعتی پرند , دوربین مدار بسته درشهرک صنعتی صفادشت, دوربین مدار بسته در سیمین دشت, دوربین مدار بسته در شهرک ناز, دوربین مدار بسته در جاده مخصوص, نصب دوربین مدار بسته در کرج, دوربین مدار بسته در رباط کریم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *