شبکه
پشتیبانی شبکه در شهر قدس
آوریل 24, 2019
دوربین مدار بسته تحت شبکه
آوریل 24, 2019

پشتیبانی شبکه در تهران

شبکه
پشتیبانی شبکه در تهران

پشتیبانی شبکه در تهران

پشتیبانی شبکه و سیستم های کامپیوتری

پشتیبانی شبکه در تهران : از جمله خدمات واحد رادین کالا پشتیبانی فن آوری اطلاعات همگام نت میتوان از “پشتیبانی متمرکز سیستم ها” در معقوله شبکه نام برد. این سرویس شامل راه بری، نگه داری و پشتیبانی سخت‌افزارها، نرم‌افزارها، سامانه ‌های اطلاعاتی و مدیریتی جامع، شبکه ‌های رایانه ‌ای محلی و گسترده و همچنین مراکز داده سازمان‌ها، نهادها، شرکت‌ها و مؤسسات دولتی و خصوصی می باشد.

نیاز امروزه کسب و کارهای امروزی به سیستم های کامپیوتری، مقوله ای است که این روزها نمی توان آن را انکار نمود. پردازش و نگه داری داده ها و به ره برداری از امکانات اینترنت را شاید بتوان ساده ترین و در عین حال اساسی ترین کاربردهای تجاری کامپیوترها دانست.باید در نظر داشت که هر تجه یزات دچار نقص می شوند و هرگونه ناکارآمدی و اختلال در عملکرد این سیستم ها، می تواند شرکت یا سازمان را با بحرانی جدی روبرو کند و پیامدهای جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد.

مزایای پشتیبانی شبکه :

به همین دلیل برای جلوگیری از این گونه مشکلات به بخشی برای پشتیبانی از سیستم ها لازم می باشد. پشتیبانی به منظور جلوگیری از نقص یا خرابی ، بروزرسانی و نگه داری از سیستم های کامپیوتری و شبکه ها می باشد و برای جلوگیری از رفع مشکل در سیستم ها واحد پشتیبانی کنترل و بازنگری سیستم ها را انجام می ده د.

برای پشتیبانی از سیستم ها حضور شخصی متخصص در حیطه پشتیبانی واجب می باشد. مسئول پشتیبانی باید از علم و تجربه کافی برای انجام کلیه امور نگه داری و پشتیبانی را در اختیار داشته باشد.

در دنیای امروز اکثریت سازمان ها و شرکت ها از سیستم های کامپیوتری استفاده می کنند و عدم وجود واحد پشتیبانی در سازمان ها و شرکت ها یک کمبود محسوب می شود. در نتیجه واحد پشتیبانی با تجربه و متخصص در کلیه سازمان ها ضروری می باشد.

پشتیبانی شبکه در تهران

بخش پشتیبانی و نگه داری گروه رادین کالا نگه داری و پشتیبانی از سیستم های تحت شبکه و کامپیوتری شرکت ها و سازمان های مختلف را به شکل حرفه ای می تواند بر عه ده بگیرد.

گروه همگام نت با برخورداری از تیمی متشکل ازکارشناسان مجرب و متخصص در زمینه ‌های مختلف سخت افزار، نرم افزار، سیستم‌های شبکه و امنیت اطلاعات، خدمات پشتیبانی در سیستم های کامپیوتری به کاربران گرامی ارائه می ده د کارشناسان ما توانایی پشتیبانی و نگه داری سیستم ها و شبکه های کوچک و بزرگ را که به هر اندازه باشند را دارا می باشد.

خدمات پشتیبانی شبکه ‌ها و سیستم های کامپیوتری گروه همگام نت به شرح زیر می باشد:

اعزام تیم کارشناس برای بررسی شرایط
اعزام کارشناس به محل جه ت رفع مشکل در صورت نیاز
پشتیبانی شبکه از راه دور به صورت و پشتیبانی تلفنی یا Remote
بررسی و مانیتورینگ مستمر شبکه و سرویس های موجود

برای ثبت سفارش پشتیبانی شبکه با ما تماس حاصل فرمایید.

پشتیبانی شبکه در تهران

پشتیبانی شبکه در تهران

مزایای پشتیبانی شبکه | ۶ مزایای پشتیبانی شبکه

پاشنه آشیل پشتیبانی شبکه شما چیست؟

مزایای پشتیبانی شبکه اگر بخواهم با شما رو راست باشم تا همین چند سال پیش که وابستگی ما به تکنولوژی و سرویس های پشتیبانی اینقدر گسترده باشد خدمات پشتیبانی شبکه و پشتیبانی کامپیوتری به پشتیبانی سخت افزاری و نرم افزاری از فروشنده آن محصول خاص محدود می شد و تمام! مزایای پشتیبانی شبکه یک علامت سوال بزرگ 🙂

که البته نهایت به اضافه کردن پچ های جدید و بروزرسانی و یا تغییرات سخت افزاری محدود می شد و آن هم با منت.

اما امروز که دیگر سوپر مارکت های سایز متوسط هم اگر دقت کرده باشید حداقل چند سیستم را دارند و نیاز به پشتیبانی شبکه دارند.

پشتیبانی شبکه در تهران | پشتیبانی شبکه تهران |پشتیبانی و نگه داری شبکه /

مزایای پشتیبانی شبکه

این روزهای پشتیبانی شبکه برای شرکت ها دیگر یک الزام محسوب می شود. چرا؟شما چقدر از مزایای پشتیبانی شبکه آگاه هستید؟ اگرپشت سیستم یک تکنسین نفتی به عنوان مثال بشینید متوجه می شوید مملو ای از سرویس های شبکه را دریافت می کند، از ایمیل و اشتراک گذاری فایل ها تا سیستم های اتوماسیون و مدیریت منابع که به راحتی به بیش از ۳۰ سرویس برای هر کاربر می رود.

تعداد سرویس هایی که در سازمان شما به هر فرد می دهید چقدر است؟ یک بار خودتان بشمارید مطمئن هستم خیلی از آنها را از قلم می اندازید.

حالا برای رقابت در این بازار سخت برای اینکه کارکنانتان کارایی بهتری داشته باشند می بایست از پشتیبانی شبکه و مزایای پشتیبانی شبکه بهرمند بشید، سرویس های شما باید ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته آماده به کار باشد.

البته اگر رقیبان و همکاران شما متوجه شوند که سرویس های شبکه شما به درستی کار نمی کند ممکن است به اعتبار شما لطمه بزند.

هیچ کس نمی خواهد تلفنش وسط مکالمه قطع شود و یا ایمیل اش به دست کسی نرسد. پشتیبانی شبکه امری حیاتی است.

اگر دوست دارید بدونید که خدمات پشتیبانی شبکه و سخت افزار چگونه است نگاهی به این مقاله بندازید.

با ما همراه باشید با ۶ مزایای پشتیبانی شبکه جهت کشف پاشنه آشیل پشتیبانی شبکه شما.

کاهش زمان از کار افتادن شبکه و کاهش ریسک پشتیبانی شبکه 

شما می توانید با استفاده از سیستم های مدیریت پشتیبانی شبکه، قبل از اینکه مشکلات حاد بشووند و یا اصن به وقوع بپیوندند از آنها با خبر شوید.

این کار باعث می شود به صورت اتوماتیک زمان از کارافتادن شبکه شما کاهش پیدا کند و ریسک شما را کاهش دهد، چون همیشه در وضعیت “روشن” قرار می گیرید و بخصوص در مورد سرویس های امنیتی که می بایست همیشه آماده به کار باشند. دریک کلام واحد فناوری اطلاعات شما واحد آتشنشانی نیست که هر لحظه آتش و حادثه ای را نجات دهد.

قبلا در خصوص اینکه مانیتورینگ شبکه چیست به صورت مفصل توضیح داده ایم اگر دوست داشتید بهش رجوع کنید تا به صورت کامل تر با این سیستم آشنا بشید.

بهبود کارایی شبکه با پشتیبانی شبکه

بسیاری از مشتریان ما برای  پشتیبانی شبکه در تهران قسمت بزرگی از خدمات پشتیبانی شبکه خود را به شرکت های مثل ما می دهند تا به صورت از راه دور و یا حضور در صورت لزوم در سازمانشان از مزایای پشتیبانی شبکه بهرمند می شوند.

در واقع با برون سپاری مدیریت خدمات فناوری اطلاعات و پشتیبانی شبکه، سعی می کنند با کاهش هزینه نیروهای انسانی ماهر حوزه فناوری اطلاعات و استفاده هم زمان از تکنولوژی های جدید تمام رخداد های شبکه خود را تحت نظر داشته باشند.

اگر می خواهید نگاهی به این ابزار ها داشته باشید مقاله بررسی SIEM های مطرح بازار را از دست ندید واقعا می تواند به شما در انتخاب SIEM مناسب کمک کند.

در حقیقت به جای اینکه نیروی فناوری اطلاعات آنها به یک آتش نشان خبره در حوزه فناوری اطلاعات تبدیل شود که هر لحظه در شرکت در حال بالا و پایین رفتن است تا مشلات شبکه را بر طرف کند.

بر روی بیزنس اصلی سازمان متمرکز می شود و به جای تلاش بیش از حد  برای نگهداری وضعیت فعلی شبکه به فکر بهبود شبکه می افتد.

مقیاس پذیری بهتر از مزایای پنهان پشتیبانی شبکه

وقتی شما پشتیبانی شبکه را به شرکتی مثل پویه گام خارج از سازمان خود می دهید، ما از طریق نظارت منظم شبکه شما هر مثل اندازه پایگاه داده، میزان استفاده از پهنای باند، ظرفیت روتر و غیره می توانیم به داده های دست اولی برسیم.

این داده ها را هر دو طرف می توانند از آن برای تجزیه و تحلیل عملکرد یا روند استفاده از سیستم ها و سرویس ها برای تصمیم گیری های آگاهانه در مورد ظرفیت شبکه و نیازهای عملکرد استفاده کنند.

بعضی از شرکت ها فقط به صورت انبوه این اطلاعات را به شما منتقل می کنند، و بعضی دیگر مانند پویه‌گام آن را تحلیل می کنند تا در صورت وجود هرگونه تغییر به توان با چالاکی بهتری تصمیم گیری کرد. اگر دوست دارید که در خصوص Big Picture™ V1.0 شرکت پویه‌گام بدونید به این مطلب سر بزنید.

پشتیبانی شبکه در تهران

پشتیبانی شبکه در تهران

 

مدیریت و ارتقا شبکه پاشنه آشیل آتش نشان ها

مدیرت و ارتقا مستمر یکی از کارهایی است که اگر پشتیبانی شبکه شما به صورت آتش نشانی است و فرهنگ آتش نشانی culture fire  fighting  در سازمانتان جاریست به ندرت به آن پرداخته می شود. چرا؟

جوابش ساده است، وقت نمی کنند!

با وجود اینکه کارمنداتان می دانند که باید بهبود مستر شبکه را بر عهده داشته باشند ولی از یک آتش نشان خسته این چیز ها بر نمی آید. یکی از مزایای پشتیبانی شبکه  به صورت مدیریت شده همین بهبود های دائمی است که سازمان شما را به روز نگه می دارد و با تغییرات کوچک و دائمی شما را سرپا و سرحال نگه می دارد.

و از خرابی های متعدد شبکه و انواع و اقسام مشکلات می کاهد.

در حقیقیت بعد از چند سال مجبور نمی شوید کل شبکه سازمانتان را بکوبید و از نوبسازید و البته با هزینه بسیار زیاد.

ما در پویه‌گام یکی از مزایای که داریم همین گوشزد کردن و بهبود های مستمر جهت سرپا ماندن کسب و کار شماست.

راه اندازی شبکه در تهران /نصب شبکه در تهران / پشتیبانی شبکه کامپیوتری در تهران| شرکت پشتیبانی  شبکه در تهران

کاهش هزینه استخدام نیرو خبره پشتیبانی شبکه

می رویم سراغ اصل مطلب مزایای پشتیبانی شبکه کاهش هزینه. بزارید رو راست باشیم حفظ و نگهداری نیروی خبره پشتیبانی شبکه هزینه بسیار زیادی را می طلبد.

نیرویی که مهارت های لازم برای مدیریت و پشتیبانی شبکه شما را داشته باشد.

از هزینه آموزش و بروز نگه اشتن آنها تا پیدا کردن جایگزین های مناسب که باید قسمت منابع انسانی با کلی زحمت نیروی را متناسب فرهنگ سازمانیتان را پیدا کند تا هزار و یک مسئله دیگر که خودتان بهتر از ما می دانید.

با برون سپاری پشتیبانی شبکه خودتان از مزایای پشتیبانی شبکه خارج از سازمانتان، خیال همه را راحت کنید.

درک بهتر از زیرساخت شبکه شما با پشتیبانی شبکه

شرکت ارائه دهنده خدمات مدیریت شده تاکید میکنم مدیریت شده، به طور خاص بر روی همه چیز مرتبط با شبکه تمرکز دارد و دسترسی به تمام دانش و مهارت های تخصصی لازم برای نگهداری آن را دارد. که به شما کمک کنند.

ما در رادین سیستم سعی می کنیم با گرد آوری بهترین ترکیب برای کسب و کار شما بهترین راه حل را به شما ارائه دهیم.

اگر دوست دارید بیشتر در خصوص نحوه پشتبانی شبکه ما و یا مزایای پشتیبانی شبکه ما بدونید کافیه به ما زنگ و یا مسج بزنید تیم متخصص پشتیبانی ما خوشحال می شود تا به شما کمک کند.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد تا پاشنه آشیل پشتیبانی شبکه را پیدا کرده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *