بهینه سازی امنیت شبکه
خدمات سیستم تلفنی voip
فوریه 3, 2017
طراحی وب سایت های شرکتی سازمانی و شخصی
طراحی وب سایت
فوریه 3, 2017

فروش دوربین مدار بسته

 

 فروش دوربین مدار بسته : معمولاً برای نظارت بر اماکن داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرند و بسته به شرایط محیط انواع مختلفی دارند. این دوربین‌ها می‌توانند دوربین‌های ویدئویی یا دوربین‌های دیجیتال باشند. شخصی به نام والتر بروش مخترع دوربین مداربسته بود.

ساختار اصلی دوربین مدار بسته :

  • بدنه دوربین مدار بسته :قاب اصلی و قاب پوششی (بیرونی) که نسبت به فضای مورد استفاده آن را انتخاب می‌کنند
  • بخش‌های الکترونیکی دوربین مدار بسته :سنسور، بورد اصلی، کانکتور و بورد تغذیه
  • لنز دوربین مدار بسته: لنز زوم یا موتور دار دوربین مداربسته نوعی از لنز است که امکان تغییر فاصله کانونی و در نتیجه زاویه دید دوربین را از راه دور مهیا می‌کند. این لنزها همچنین معمولاً دارای فوکوس خودکار نیز هستند. در این مطلب با این نوع از لنزها بیشتر آشنا خواهید شد.
  • وظیفه لنز دوربین مدار بسته : اندازه چیپ تصویر دوربین‌ها محدود و کوچک است. این موضوع باعث خواهد شد تصویر تشکیل شده بر روی چیپ تصویر بسیار محدود باشد.
  • برای رفع این مشکل باید از وسیله ای برای متمرکز کردن نور بر روی چیپ تصویر استفاده شود. به این وسیله لنز می‌گویند. لنز دوربین‌های مداربسته معمولاً از یک یا چند عدسی تشکیل شده که با توجه به فاصله کانونی، قسمت مشخصی از تصویر رو به رو را بر روی چیپ تصویر ایجاد می‌کنند.
  • هر چه فاصله کانونی لنز بیشتر باشد تصویر را کمتر متمرکز می‌کند و زاویه دید دوربین کمتر خواهد بود. از طرفی در دو دوربین با لنزهای با فاصله کانونی ثابت دوربینی که چیپ تصویر بزرگ‌تری داشته باشد تصویر را با زاویه بیشتری نشان می‌دهد.

نصب دوربین مدار بسته در پارکینگ ها

فروش دوربین مدار بسته

فروش دوربین مدار بسته

اگر صاحب یک کسب و کار و دارای یک پارکینگ هستید ، اولین نگرانی شما این است که چطور می خواهید آن را برای خودتان و مشتریانتان ایمن نگه دارید . داشتن یک پارکینگ امن و ایمن باعث می شود که مشتریان شما هنگام خرید در کسب وکار خود احساس راحتی کنند .

آنها می دانند که شما به خاطر ایمنی و آرامش ذهنی خود دوربین ها را نصب و از پارکینگ مراقبت می کنید . خرابکاران و دزدان سعی میکنند تا حتی الامکان به مکانهایی که دوربین دوربین های امنیتی پارکین وجود دارد وارد نشوند و به مکان هایی با امنیت کمتری برای دزدی و خرابکاری خواهند رفت. یک سیستم امنیتی خوب یک الزام برای هر کسب وکار است و در درجه اول به سیستم دوربین کنترلی و با مدار بسته خود وابسته است . با این اطلاعات میتوان گفت دوربین مدار بسته و یا نظارتی یکی از ملزومات هر پارکینگ عمومی و یا خصوصی.

دوربین مدار بسته در شهر قدس |نصب دوربین مدار بسته در شهر قدس | دوربین مدار بسته درشهرک صنعتی | دوربین مدار بسته درشهرک صنعتی پرند| دوربین مدار بسته درشهرک صنعتی صفادشت

 

نصب دوربین مداربسته در فروشگاه ها

سرقت یکی از بزرگ ترین عواملی است که تاثیر منفی بر موفقیت یک فروشگاه فروش محصولات می گذارد . مهم نیست که چقدر به فروشگاه

خود فکر می کنید ، همیشه یک شانس وجود دارد که دزدی اتفاق بیفتد . یک سیستم امنیتی برای فروشگاه کوچک و یا بزرگ بخش مهمی از پیشگیری از دست دادن و دزدی و دست برد است و دوربین های امنیتی برای فروشگاه ها نقش بزرگی در افزایش امنیت شما بازی میکنند . اگر شما صاحب یک فروشگاه هستید ، لازم است از دوربین های قدرتمند نظاتی و امنیتی در فروشگاههای خود استفاده کنید. تیم کارشناسی شرکت رادین سیتم می تواند شما را در مراحل مشاوره ، طراحی ، فروش و نصب دوربین مدار بسته راهنمای شما باشد.

نصب دوربین مداربسته در انبار

نصب دوربین در انبار ها

ویژگی های امنیتی اغلب چیزی هستند که یک انبار عمومی و یا خصوصی ، کوچک و یا بزرگ نیاز دارد و نظارت ویدیویی بخش مهمی از هر راه حل امنیتی است . انتخاب یک سیستم با کیفیت ، با برنامه ریزی لازم و محل نصب و قرار گیری مناسب دوربین های نظارتی و امنیتی ، در جهت حفظ دارایی های افراد ، شرکت و یا سازمان های خصوصی ، راهکاری در خصوص پیشکری از وقایع پیش آمده می باشد. شرکت رادین سیستم تدبیر افق همراه شما در مشاوره و راه اندازی و فروش سیستم های نظارت تصویری می باشد

.نصب دوربین در انبار ها |دوربین مدار بسته در سیمین دشت | دوربین مدار بسته در شهرک نا ز| دوربین مدار بسته در جاده مخصوص | فروش دوربین مدار بسته | دوربین مدار بسته در تهران | نصب دوربین مدار بسته در شهرک ناز | 

نصب دوربین مدار بسته در مراکز آموزشی

دوربین مدار بسته در مراکز آموزشی

فروش دوربین مدار بسته

حفظ امنیت شدید در محیط‌های آموزشی برای اطمینان از ایمنی دانش آموزان و یا دانشجویان و هیات‌علمی بسیار مهم است . بعضی مشکلات در مراکز آموزشی به یک تهدید واقعی تبدیل شده‌است و نباید نادیده گرفته شود ، که به همین دلیل است که نظارت ویدیویی در مدارس ، دانشگاه‌ها ، آکادمی‌ها و دیگر موسسات آموزشی بسیار حیاتی است . همانطور که پرسنل امنیتی در مراکز آموزشی باتجربه هستند، میتوان با وجود سیستم نظارتی تصویری و یا فروش دوربین مدار بسته و مجهز شدن مراکز آموزشی به این سیستم ها می توان از خطرات و مشکلات پیش آمده جلوگیری کرد

 

نصب دوربین مدار بسته در پمپ بنزین ها

نصب دوربین مدار بسته در پمپ بنزین ها

نیاز فراوانی به نظارت ویدئویی در  جایگاهای پمپ بزنین وجود دارد , زیرا مانند فروشگاه‌های

مواد غذایی  , این جایگاه ها  در برابر سرقت آسیب‌پذیر هستند . یک سیستم دوربین با کیفیت بالا و قابل‌اعتماد می‌تواند به محافظت از جایگاه های  پمپ بنزین از دزدی , خرابکاری و خسارات احتمالی  کمک کند . یک سیستم دوربین امنیتی در پمپ بنزین ها می‌تواند به عنوان عامل بازدارنده در پیش‌گیری مشکلات پیشرو باشد .

همچنین می‌تواند یک ابزار اطلاعاتی مدیریت عالی باشد زیرا به صاحبان فروشگاه‌ها اجازه می‌دهد تا از راه دور در از طریق اینترنت در به صورت زنده نظارت کنند  و وقایع روزانه را به صورت تمام وقت ثبت کنند.

دوربین مدار بسته در جاده مخصوص | فروش دوربین مدار بسته | دوربین مدار بسته در کرج | نصب دوربین مدار بسته در کرج | دوربین مدار بسته در رباط کریم

نصب  دوربین مدار بسته در حمل و نقل و اماکن عمومی

نصب نظارت تصویری حمل و نقل و اماکن عمومی

نصب نظارت تصویری حمل و نقل و اماکن عمومی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نصب نظارت تصویری حمل و نقل و اماکن عمومی

محافظت و حفاظت از شهروندان و کنترل حمل و نقل عمومی یک مساله رو به افزایش برای شهرهای کوچک  و بزرگ  است . بسیاری از جوامع دور دنیا هم اکنون از راه‌حل‌های سیستم نظارتی و دوربین مداربسته استفاده می‌کنند .

الزامات آن‌ها متفاوت است ، اما همیشه هدف آن دستیابی به یک راه‌حل همه‌جانبه و همه‌جانبه برای برآورده کردن بالاترین کیفیت و نیازمندی‌های امنیتی است . علاوه بر کیفیت تصویر عالی و سیستم مناسب  ، نیازمند یک  معماری انعطاف‌پذیر است . شرکت رادین سیستم تدبیر افق با کارشناسان مجرب و توانمند ، تونایی طراحی ، فروش و نصب این سیستم ها دارا می باشد.

فروش دوربین مدار بسته |دوربین مدار بسته |خرید دوربین مدار بسته