درباره ما

رادین سیستم 

شرکت مهندسی رادین سیستم تدبیر افق با بیش از ۱۴ سال سابقه کار با در اختیار داشتن نیروهای مجرب و مسلط در زمینه استقرار سیستم‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری به ویژه در بخش فروش و نصب تجهیزات شبکه‌ ٬ تلفن های تحت شبکه ویپ (VOIP) توانسته هموار خدماتی مطلوب به مشتریان خود ارائه و تحویل دهد.
 شرکت ما فعالیت تخصصی خود را با تکیه بر چندین سال سابقه و همچنین تجربه علمی و عملی متخصصین خود را آغاز نموده است. هدف اصلی تیم طراحی مهندسی رادین سیستم، ایجاد بسترهای پایدار، قابل اطمینان دارای امنیت بالا جهت انتقال داده در سازمانها شرکت ها میباشد.
این هدف از طریق ارایه بهینه ترین ومناسب ترین راهکار ها برای ارتقا نقاط قابل بهبود شرکتها در حوزه ICT از جمله در طراحی، پیاده سازی پشتیبانی سرویس های مبتنی برIP میباشد.
 شرکت رادین سیستم  تلاش نموده از خدمات گسترده خود را به گونه‌ای ارائه نماید که سرویس گیرندگان این شرکت بهترین تجربه ممکن را با توجه به خدمات ارائه شده ,گرفته و همکاری مستمر با آن شرکت داشته باشند.
 امروز همه شرکت‌های بزرگ و کوچک برای باقی ماندن در عرصه رقابت و درآمدزایی نیاز دارند که از منابع خود به طور بهینه استفاده کنند شرکت رادین سیستم تدبیر افق با ارائه مشاوره و همراه کارهای تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و تبلیغات باعث میشود که شرکت ها هزینه های جاری خود را کاهش دهند و از منابع موجود خود به نحو احسنت استفاده کنند.
همان طور که میدانید در دنیای اینترنت  و داده که با ارزش ترین سرمایه هر شرکت میباشد شما باید امنیت این اطلاعات را تامین کنید و برای راحتی کارکنان وسرعت عملشان و صرفه جویی در هزینه و زمان احتیاج به اینترنت شبکه و ویپ دارید.
اهمیت طراحی اجرای پروژه ها و ارائه راهکارهای ویژه شبکه های رایانه ایی در سازمان ها تا حدی است که تیمی از زبده ترین متخصصان شرکت رادین سیستم در قالب تخصص های مختلف در زمینه طراحی ، امنیت ، استقرار پشتیبانی شبکه، گردهم آمده اند تا خدمات متنوع قابل اطمینانی را به جامعه ارائه نمایند.
شما میتوانید برای پیاده سازی و راه اندازی شبکه و ویپ  میتوانید با کارشناسان رادین سیستم تدبیر افق تماس گرفته و مشاوره رایگان بگیرید.

برای برقراری ارتباط با ما:

تلفن: ۰۲۱۴۵۸۸۵

09054684980

سایت شرکت: https://rsto.ir/

پیج اینستاگرام:radinsystem@

آدرس : استان تهران شهرقدس  شهرک ابریشم بلوارتولیدگران نبش کوچه نشاط ساختمان اداری یاس طبقه ۲ واحد۶

ساعت کاری شرکت از ۷:۳۰ صبح تا ۱۶:۳۰ بعدظهر از شنبه تا پنج شنبه

معرفی تیم شرکت رادین سیستم 

 

تماس فوری به بالای صفحه بردن