پشتیبانی و نگه داری شبکه

پشتیبانی و نگه داری شبکه

پشتیبانی شبکه یا نگهداری شبکه را می توان در زمره یکی از مهم ترین خدماتی دانست که از سوی رادین سیستم به شما ارائه می شود و در زمینه خدمات شبکه به شمار می رود. نگهداری از شبکه دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و مراقبت از شبکه و رفع عیوب ظاهر شده در شبکه از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری را شامل می شود. همچنین در صورت بروز خرابی در کامپیوتر ها (Host) که به شبکه آسیب وارد کند، خدمات پشتیبانی شبکه لازم می شود.

زمانی که یک کاربر نتواند از شبکه به درستی استفاده کند و یا نتوانیم انتظارات خود از شبکه را مرتفع کنیم، شبکه کارایی خود را از دست می دهد. راه اندازی و نصب شبکه عملی طولانی است و هزینه های بسیاری را برای یک سازمان یا شرکت در پی خواهد داشت و عدم امکان استفاده مناسب از شبکه از مهم ترین مسائل پیش روی شما می باشد. از این روی ما نیازمند پشتیبانی شبکه یا نگهداری شبکه هستیم. این خدمات از سوی شرکت رادین سیستم به عنوان مجری طراحی، راه اندازی، نصب و پشتیبانی شبکه به شما ارائه می شود.

پشتیبانی ‏it و شبکه

با پشتیبانی شبکه بیشتر آشنا شوید.

زمانی که از پشتیبانی یا نگهداری شبکه صحبت می شود، در واقع منظور ما تمامی اعمالی است که در قسمت نرم افزار و سخت افزار شبکه انجام می شود تا بتوانیم رویکرد مناسبی را از شبکه داشته باشیم. ایرادات را رفع کنیم و از شبکه راه اندازی شده نگهداری کنیم. خدمات مربوط به پشتیبانی شبکه به دو دسته سخت افزاری و نرم افزاری تقسیم بندی می شوند.

کارشناس پشتیبانی شبکه های کامپیوتری می تواند به صورت حضوری تمامی عیوب را مشاهده کرده و بر اساس آن نسبت به رفع عیوب اقدام نماید. در ادامه بیشتر در خصوص خدمات پشتیبانی شبکه از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری با شما صحبت خواهیم داشت.

شرکت پشتیبانی شبکه‏ سخت افزاری

پشتیبانی سخت افزاری شبکه شامل چه مواردی می شود؟

باید در نظر داشته باشید که این خدمات برای پشتیبانی جهت افزایش سرعت و یا از بین بردن خرابی های سخت افزاری در شبکه ارائه می شود و شما می توانید با استفاده از این خدمات، سخت افزار شبکه خود را بهبود بخشید. برخی از مهم ترین اقدامات در زمینه پشتیبانی سخت افزاری شبکه را در ادامه بیان خواهیم کرد :

  • عیب یابی های مربوط به زیرساخت پسیو شبکه
  • عیب یابی های سخت افزاری مربوط به شبکه
  • ارتقاء و خرید سخت افزار شبکه جدید و مشاوره در این خصوص
  • مانیتورینگ سخت افزار شبکه
  • بازدید های دوره ای از شبکه ها
کارشناس پشتیبانی شبکه‏ نرم افزاری

پشتیبانی نرم افزاری شبکه شامل چه مواردی می شود؟

از دیگر منظر اگر بخواهیم از خدمات مربوط به پشتیبانی شبکه استفاده داشته باشیم، باید بگوییم که این خدمات شامل مواردی مانند آپدیت ها و پیکربندی های مربوط به نرم افزارها می شود و بیشتر در بخش اکتیو شبکه مورد کاربرد می باشد. نباید از یاد برد که رفع ایرادات در یک شبکه از لحاظ پشتیبانی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و باید با دقت بسیار زیادی این کار را انجام دهید. در ادامه بیشتر به این موارد خواهیم پرداخت :

  • نصب، به روزرسانی و پیکربندی های مربوط به ویندوز سرور
  • نصب، به روزرسانی و ارتقاء نرم افزارهایی که در شبکه مورد استفاده قرار می گیرد
  • از بین بردن ایرادات نرم افزاری که شبکه را با اخلال مواجه می سازد
  • پشتیبان گیری ها و نگهداری های مربوط به دیتای مهم در یک شبکه کامپیوتری
  • بررسی ها و رفع عیب در یک سیستم شبکه

با توجه به تمامی این مسائل می توان گفت که پشتیبانی شبکه در دو دید نرم افزاری و سخت افزاری دارای اهمیت بسیار زیادی بوده و باید با دقت بسیار زیادی انجام شود. در ادامه در خصوص مسائلی همچون هزینه های مربوط به پشتیبانی شبکه با شما صحبت خواهیم داشت که یقینا می تواند برای شما مفید واقع شود. با ما در ادامه همراه باشید.

مشاوره خدمات پشتیبانی شبکه‏

چه تفاوت هایی میان پشتیبانی و مشاوره در حوزه شبکه وجود دارد؟

از دیگر مفاهیمی که در خصوص نگهداری شبکه ممکن است برای شما پیش آمده باشد، آن است که تفاوت های میان پشتیبانی و مشاوره در حوزه شبکه چیست؟ به طور کلی می توان گفت که پشتیبان می تواند تمامی مراحل مربوط به عیب یابی، رفع عیب و راه اندازی کامل دوباره شبکه را برای شما انجام دهد و این در حالی است که مشاوره شبکه تنها به شما کمک می کند تا بر اساس عیوب ظاهر شده، خودتان نسبت به رفع عیب بر اساس راهنمایی های انجام شده اقدام کنید. در صورتی که احساس می کنید خدمات پشتیبانی شبکه می تواند برای شما مفید واقع شود می توانید با کارشناسان ما در رادین سیستم در ارتباط باشید و با دریافت مشاوره خدمات پشتیبانی شبکه بیشتر با خدمات ارائه شده از سوی این شرکت آشنا شوید. در ادامه بیشتر در خصوص این خدمات با شما صحبت خواهیم داشت و به بررسی اصول پشتیبانی شبکه می پردازیم. در صورتی که از شبکه های کامپیوتری استفاده می کنید، با ما در ادامه همراه باشید.

هزینه پشتیبانی شبکه چقدر است و چطور تعیین می شود؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که ممکن است در خصوص پشتیبانی شبکه برای شما پیش آمده باشد، آن است که هزینه های مربوط به پشتیبانی شبکه چقدر است و اصولا چطور باید پرداخت شود؟ باید در نظر داشته باشید که قیمت پشتیبانی شبکه به صورت مصوب در دسترس شما می باشد و امکان دریافت قیمت ها از وب سایت اینترنتی رادین سیستم برای شما وجود دارد. همچنین بر اساس گستردگی شبکه شما، تعداد سیستم ها و تجهیزاتی که در شبکه مورد استفاده می باشد، هزینه های مربوط به پشتیبانی شبکه برای شما بر اساس این پارامترها تعیین شده و به شما ابلاغ می شود. در نظر داشته باشید که ارائه خدمات از سوی شرکت رادین سیستم با هزینه ای بسیار مناسب در دسترس شما می باشد و شما می توانید از این خدمات استفاده داشته باشید. در صورتی که سوالی در این حوزه داشته باشید نیز می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مشاوره خدمات پشتیبانی شبکه

خدمات پشتیبانی شبکه

در صورتی که سوالی در خصوص خدمات پشتیبانی شبکه داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید. این خدمات در دسترس شما بوده و با هزینه ای بسیار مناسب از سوی رادین سیستم ارائه می شود..تلفن تماس: ۰۲۱-۴۵۸۸۵

چه تفاوت هایی میان پشتیبانی و مشاوره در حوزه شبکه وجود دارد؟

از دیگر مفاهیمی که در خصوص نگهداری شبکه ممکن است برای شما پیش آمده باشد، آن است که تفاوت های میان پشتیبانی و مشاوره در حوزه شبکه چیست؟ به طور کلی می توان گفت که پشتیبان می تواند تمامی مراحل مربوط به عیب یابی، رفع عیب و راه اندازی کامل دوباره شبکه را برای شما انجام دهد و این در حالی است که مشاوره شبکه تنها به شما کمک می کند تا بر اساس عیوب ظاهر شده، خودتان نسبت به رفع عیب بر اساس راهنمایی های انجام شده اقدام کنید.

در صورتی که احساس می کنید خدمات پشتیبانی شبکه می تواند برای شما مفید واقع شود می توانید با کارشناسان ما در رادین سیستم در ارتباط باشید و با دریافت مشاوره خدمات پشتیبانی شبکه بیشتر با خدمات ارائه شده از سوی این شرکت آشنا شوید. در ادامه بیشتر در خصوص این خدمات با شما صحبت خواهیم داشت و به بررسی اصول پشتیبانی شبکه می پردازیم. در صورتی که از شبکه های کامپیوتری استفاده می کنید، با ما در ادامه همراه باشید.

تماس فوری به بالای صفحه بردن